Kategorie
Anketa

Líbí se Vám tento e-shop systém?

Celkem hlasů: 9038
Nejnovější produkty
DOBRÝ ANDĚL

 

Crussis URBAN 4.2 černo-žlutá

Koloběžky

Cena s DPH:8990.00 Kč
Cena bez DPH:7429.75 Kč
Dostupnost:Do 3 dnů
ks

Jízda na koloběžkách CRUSSIS je zábava, relax i maximální  sportovní  zážitek! Kategorie koloběžek CRUSSIS URBAN mají vysoké  sportovní ambice a  jsou určeny pro hobby i sportovně nadšené  koloběžkáře. Urbanka je  kvalitní sportovní koloběžkou, nikoliv hračkou!  Jízda na nich je jak  zábavou tak fyzickým i duševním relaxem.  Předností koloběžek CRUSSIS  řady URBAN je vysoká tuhost patentovaného  řešení rámu, díky níž se  energie při odrazu neztrácí, ale je s maximální účinností přenášena do  přímého směru jízdy. Krátký rozvor kol  zaručuje vynikající jízdní  vlastnosti a perfektní ovladatelnost  koloběžky. Koloběžka je osazena  náboji s průmyslovými ložisky, které  mají při jízdě minimální odpor a  vynikající setrvačnost. Pláště  SCHWALBE BIG APPLE s velmi nízkým valivým  odporem mají perfektní jízdní  vlastnosti jak na silnici, tak v lehkém  terénu, kde dobře vedou  zvolenou stopu. Koloběžky CRUSSIS URBAN jsou  osazeny brzdami TEKTRO s vysokým brzdným účinkem. Brzdové páčky jsou  navíc vybaveny integrovaným  zvonkem. Kabeláž je vedena vnitřkem rámu,  čímž je zamezeno jakémukoliv  mechanickému poškození brzdného systému.  Velmi příjemná anatomická  madla perfektně padnou do každé ruky a jsou  vhodná i pro dlouhé  vyjížďky. Koloběžky CRUSSIS řady URBAN jsou určené  juniorům od 10 let  až po dospělé do 200cm.

Koloběžky řady URBAN jsou vhodné  na zpevněné cesty, cyklostezky nebo  do lehčího terénu, ale v žádném  případě se neztratí ani ve městě!

Díky tuzemské výrobě  garantujeme českou kvalitu a jedinečný design za  příznivou cenu.  Koloběžky vyrábíme v ČR pod vlastní značkou CRUSSIS.  Naše rámové a  designové řešení máme patentované pro celou EU a USA.

PARAMETRY

Brzdy: TEKTRO s integrovaným zvonkem
Délka: 1750 mm
Délka nášlapu: 480 mm
Hmotnost: 10 kg
Kola: Přední 26“ a zadní 20“
Madla: CRUSSIS, ergonomicky tvarovaná
Náboje: CRUSSIS s průmyslovými ložisky
Nosnost: 150 kg
Pláště: SCHWALBE Big Apple
Představec: CRUSSIS Alu, 31,8/105 mm
Ráfky: Přední 26“ a zadní 20“, CRUSSIS dvoustěnné
Rám: CRUSSIS se šroubovaným nášlapem
Řídítka: CRUSSIS Alu MTB, 620 mm
Rozvor kol: 1170 mm
Světlost nášlapu: 50 mm
Vidlice: CRUSSIS
Výška: 980 mm